Cariere / Angajari

Operator magazin online
Cerinte:

• minim 1 an experienta pe o pozitie similara, in cadrul unui magazin online - CERINTA OBLIGATORIE
• cunostinte solide de operare PC (MS OFFICE - Word, Excel, Photoshop), navigare internet
• cunostinte de SEO - constituie avantaj
• abilitati de comunicare (verbala, scrisa) si de interrelationare
• organizare, atentie la detalii, capacitate de planificare a propriei activitati, rigurozitate
• capacitate de adaptare rapida la sarcini variate
• atitudine pro-activa

Descrierea jobului:
• gestionarea produselor nou intrate ( urcarea produselor pe site)
• Administrare site: adaugare produse pe site, verificare preturi, stocuri
• Verificarea informatiilor postate pe site
• Social Media (Facebook,Instagram).
• Promovarea imaginii site-ului prin redactarea textelor si alegerea imaginilor pentru bannere, brandinguri, newslettere, advertoriale pe site-urile colaboratoare.

PROGRAM : de luni pana vineri de la 9.00 - 18.00 sau 8.00 - 17.00
Oferta noastra:
Contract de munca pe o perioada nedeterminata, salariu fix negociabil in functie de experienta, tichete de masa, bonusuri.
SALARIUL ESTE NEGOCIABIL, IN FUNCTIE DE EXPERIENTA
SEDIUL ESTE in Soseaua Berceni 104 B ( vis-a-vis de statia de metrou Berceni)